Kontakt

Brdr. Markussens Metalvarefabrik A/S
Sverigesvej 5-11
DK-7480 Vildbjerg

Tlf. +45 99 92 00 00

Mail: Sales@blueline.dk

Find Vej

Salg- Fiskeri, Fiskeopdræt og Værfter

Preben Nielsen

Salgschef
preben@blueline.dk
Dir. tlf. 99 92 00 13
Mobil: 40 19 57 29

Kent Østergaard

Area Sales Manager
kent@blueline.dk
Dir. tlf. 99 92 00 17
Mobil: 21 26 29 63

Lars Markussen

Area Sales Manager
lars@blueline.dk
Dir. tlf. 99 92 00 15
Mobil: 21 47 20 90

Thomas Dalsgaard

Area Sales Manager
thomas@blueline.dk
Dir. tlf. 99 92 00 22
Mobil: 20 40 19 36

Salg- Industri

Søren Tang Thomsen

Afdelingsleder
soren@blueline.dk
Dir. tlf. 99 92 00 24
Mobil: 20 77 34 68

Klaus Munk

Salgstekniker
klaus@blueline.dk
Dir. tlf. 99 92 00 19
Mobil: 22 59 03 45

Mikkel Bæktoft Nielsen

Teknisk designer
mikkel@blueline.dk
Dir. tlf. 99 92 00 20

Administration

Anders Kærgaard

Økonomichef
anders@blueline.dk
Dir. tlf. 99 92 00 12
Mobil: 20 11 20 50

Heidi Dahl Lindholm

Kontorassistent
heidi@blueline.dk
Dir. tlf. 99 92 00 10
Mobil: 25 88 35 32

Jannie Nørholm

Kontorassistent
jannie@blueline.dk
Dir. tlf. 99 92 00 35
Mobil: 22 29 19 11

Lager

Poul E. Rasmussen

Lagerchef
poul@blueline.dk
Dir. tlf. 99 92 00 14
Mobil: 24 63 21 99

Preben Dragsbæk Nielsen

Lager- & ekstern logistik
pdn@blueline.dk
Dir. tlf. 99 92 00 31
Mobil: 21 45 30 02

Produktion

Bent Markussen

Direktør/Ejer
bent@blueline.dk
Dir. tlf. 99 92 00 00
Mobil: 29 44 43 59

Henry Markussen

Direktør/Ejer
henry@blueline.dk
Dir. tlf. 99 92 00 00

Jens Bach

Produktionschef
jens@blueline.dk
Dir. tlf. 99 92 00 23
Mobil: 53 70 93 27

Mads Jørgensen

Produktionschef
mads@blueline.dk
Dir. tlf. 99 92 00 26
Mobil: 29 45 19 85

Direktion

Bent Markussen

Direktør/Ejer
bent@blueline.dk
Dir. tlf. 99 92 00 00
Mobil: 29 44 43 59

Henry Markussen

Direktør/Ejer
henry@blueline.dk
Dir. tlf. 99 92 00 00