Information

Brdr. Markussens Metalvarefabrik A/S
Sverigesvej 5-11
DK-7480 Vildbjerg

Tlf. +45 99 92 00 00

Salg: sales@blueline.dk

Jobansøgning: job@blueline.dk

Find vej

Salg- Fiskeri, Fiskeopdræt og Værfter

THOMAS DALSGAARD
Thomas Dalsgaard

Sales manager fiskeri

thomas@blueline.dk
Dir. tlf. 99 92 00 22
Mobil: 20 40 19 36

KENT ØSTERGAARD
Kent Østergaard

Area Sales Manager

kent@blueline.dk
Dir. tlf. 99 92 00 17
Mobil: 21 26 29 63

KLAUS MUNK
Klaus Munk

Area Sales Manager

klaus@blueline.dk
Dir. tlf. 99 92 00 19
Mobil: 22 59 03 45

GLENN T. HANSEN
Glenn Toftegaard

Area Sales Manager

glenn@blueline.dk
Dir. tlf. 99 92 00 43
Mobil: 52 11 61 90

PREBEN NIELSEN
Preben Nielsen

Salgschef

preben@blueline.dk
Dir. tlf. 99 92 00 13
Mobil: 40 19 57 29

Salg- Industri

SØREN TANG THOMSEN
Søren Tang Thomsen

Afdelingsleder

soren@blueline.dk
Dir. tlf. 99 92 00 24
Mobil: 20 77 34 68

Administration

Anders Kærgaard
Anders Kærgaard

Økonomichef

anders@blueline.dk
Dir. tlf. 99 92 00 12
Mobil: 20 11 20 50

HEIDI DAHL LINDHOLM
Heidi Dahl Lindholm

Kontorassistent

heidi@blueline.dk
Dir. tlf. 99 92 00 35
Mobil: 25 88 35 32

JANNIE NØRHOLM
Jannie Nørholm

Kontorassistent

jannie@blueline.dk
Dir. tlf. 99 92 00 10

Lager

PREBEN D. NIELSEN
Preben D. Nielsen

Lagerchef & ekstern logistik

pdn@blueline.dk
Dir. tlf. 99 92 00 31
Mobil: 21 45 30 02

Ulrich Daugaard
Ulrich Daugaard

Varemodtagelse & ekstern logistik

Ulrich@blueline.dk
Dir. tlf.  99 92 00 14

Produktion

BENT MARKUSSEN
Bent Markussen

Direktør/Ejer

JENS BACH
Jens Bach

Produktionschef

jens@blueline.dk
Dir. tlf. 99 92 00 23
Mobil: 53 70 93 27

LARS MARKUSSEN
Lars Markussen

Produktionsleder/Indkøb

lars@blueline.dk
Dir. tlf. 99 92 00 15
Mobil: 21 47 20 90

MIKKEL B. NIELSEN
Mikkel B. Nielsen

Teknisk designer

mikkel@blueline.dk
Dir. tlf. 99 92 00 20

Direktion

BENT MARKUSSEN
Bent Markussen

Direktør/Ejer